Tekstylia kuchenne

Tekstylia kuchenne

Produkty 1-24 z 41

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-24 z 41

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Mówi się, że kuchnia jest sercem całego domu, co związane jest z tym, że spędzamy tam bardzo dużo czasu w trakcie dnia. To w kuchni właśnie najczęściej toczy się bowiem rodzinne życie, podczas wspólnego przygotowywania posiłków, jedzenia oraz rozmów przy stole. Coraz częściej architekci doceniają jej rolę, tworząc efektowne i funkcjonalne aranżacje łączonej przestrzeni kuchenno-salonowej. Aby móc czuć się w kuchni komfortowo i przytulnie, bardzo ważną rzeczą są wszelkiego rodzaju dodatki i dekoracje, które nadają jej odpowiedniego charakteru i tworzą przyjazny klimat. Niebagatelną rolę odgrywają wszelkiego rodzaju tekstylia kuchenne, które ocieplają nierzadko surowe oblicze funkcjonalnego kuchennego wnętrza. 

Kuchenny obrus jako  funkcjonalna i efektowna dekoracja stołu

W ramach asortymentu naszego sklepu oferujemy bogaty wybór obrusów na kuchenny stół. Nie brakuje obrusów z typowymi dla kuchni motywami florystycznymi oraz wzorów kraciastych. W naszej kolekcji znajdziecie piękne obrusy lniane oraz tradycyjne - wykonane z włókien poliestrowych, o jednolitej barwie, jak również z kolorowymi nadrukami. Efektowne hafty, gipiury oraz koronki, podkreślają ich wyjątkowość i oryginalność. W sprzedaży posiadamy także specjalne obrusy plamoodporne, szczególnie praktyczne przy baraszkujących w kuchni dzieciach.

Krata i kwiaty wokół nas, czyli pozostałe dodatki do kuchni 

Nasze olśniewające formą i zdobieniami serwety oraz bieżniki, będą wspaniałym tłem dla półmisków z owocami czy okazałego wazonu ze świeżymi kwiatami. Kuchenne ściereczki i rękawice, to także nieodłączny element kuchennego wystroju. Pamiętamy o tym, że oprócz użytkowej funkcji, jaką spełniają, mogą też świetnie przyozdobić kuchenną przestrzeń. Pośród różnorodnych propozycji z naszego sklepu internetowego z tekstyliami, na uwagę zasługują również niecodzienne fartuchy, które swą obecnością podkreślają rangę rodzinnych uroczystości, chroniąc jednocześnie przed zachlapaniem odzieży w czasie gotowania.