Obrusy plamoodporne

Botwinka, sok z czarnej porzeczki czy plama z zupy jarzynowej mogą zniszczyć obrus. Wiedzą to zwłaszcza mamy małych dzieci. Maluchy potrafią rozrzucić jedzenie po całym stole, a obrus po jednej rodzinnej biesiadzie jest do wyrzucenia. Na rynku znaleźć można wiele alternatyw dla tradycyjnych obrusów. Są to obrusy plamoodporne, które pokryte są specjalną powłoką, która zapobiega szybkiemu wchłanianiu płynów. Oczywiście nie są one niezniszczalne, ale pozwalają na to, aby zareagować w odpowiednim momencie i usunąć plamę, zanim ta wsiąknie i zniszczy obrus.

Tkanina pokryta specjalną powłoką ochronną sprawia, że wylany na nią płyn nie wsiąka od razu, a tworzy kroplę, która utrzymuje się na powierzchni obrusu. Dzięki temu można w odpowiednim momencie zareagować i usunąć płyn ściereczką lub papierowym ręcznikiem.

Tego rodzaju obrusy są świetnym rozwiązaniem w restauracjach lub podczas dużych imprez rodzinnych albo plenerowych.

Obrusy plamoodporne sklep

Obrusy plamoodporne sklep internetowy Romanetka.pl oferuje w rożnych odcieniach bieli oraz beżu w różnych wzorach. Zawijasy, geometryczne wzory, delikatne desenie, kwiaty i  listki. Każdy znajdzie coś dla siebie. Obrusy, które plamoodporne, które Państwu oferujemy mogą być zakończone prostym przeszyciem lub fantazyjnym wykończeniem w kształcie fal. W naszym asortymencie znajdują się także obrusy o splocie przypominającym len. Proponujemy obrusy matowe lub z wzorami o delikatnym połysku.

Wszystkie obrusy plamoodporne producent opisuje tak, aby użytkownik wiedział jak czyścić obrus i czy można go prasować. Często prasowanie pomaga w utrzymaniu warstwy ochronnej obrusu w odpowiednim stanie, ale niektórych obrusów plamoodpornych nie trzeba prasować.

Pamiętać jednak należy o tym, że obrus plamoodporny należy czyścić. Najlepiej prać przy użyciu łagodnych proszków do prania, bez użycia wybielaczy i płynów do płukania, przy maksymalnej temperaturze prania 40 stopni.

Polecamy również nasze firany: gotowe, żakardowe, nowoczesne, gładkie, żakardowe, kuchenne, zazdrostki.

Produkty 1-24 z 28

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-24 z 28

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący