Prześcieradła

Produkty 1-24 z 259

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-24 z 259

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Poza kompletem pościeli, niezbędnym elementem każdego łóżka jest prześcieradło. Zapewnia wygodę i komfort podczas snu, a jednocześnie spełnia istotną funkcję dekoracyjną. Niebanalna estetyka sprawia, że stylowe prześcieradła należą do najbardziej efektownych tekstyliów obecnych w sypialni. Bogatą ofertę w tym zakresie posiada sklep internetowy z prześcieradłami Romanetka.pl.

Eleganckie prześcieradła z gumką

Pościel i dobrane do niej prześcieradło mogą mieć kluczowy wpływ na wygląd aranżacji. Mogą wprowadzać do pomieszczenia powagę i elegancję, bądź też nieskrępowaną radość i promienność. Niezależnie od sezonu, ogromną popularnością cieszą się prześcieradła zarówno kolorowe, jak i klasycznie białe. Osobom ceniącym niebanalne rozwiązania, nasz sklep z prześcieradłami poleca produkty wykonane z tkanin pokrytych subtelnym wzornictwem. Nie bez znaczenia pozostają względy praktyczne. Podczas snu, przytulne i komfortowe prześcieradło chroni skórę użytkownika przed bezpośrednim kontaktem z powierzchnią materacu lub ramy łóżka. Solidny materiał uprzyjemnia wypoczynek i zachęca do przesiadywania na łóżku także w ciągu dnia.

Uniwersalne wymiary

Jednym z najciekawszych rozwiązań stosowanych w nowoczesnych prześcieradłach jest specjalna, wszyta na brzegach gumka. Dzięki niej, gotowy produkt lepiej przylega do powierzchni materaca. Dodatkową zaletą jest również fakt, że prześcieradła z gumką nie zwijają się z posłania podczas snu użytkownika. Ma to szczególne znaczenie dla osób śpiących niespokojnie, a także dzieci. Istotnym aspektem każdego prześcieradła są jego wymiary. Ich wybór uzależniony powinien być od rozmiarów i konstrukcji łóżka. W przypadku posłań pojedynczych, optymalnym rozwiązaniem są zwykle prześcieradła z gumką 140x200 cm. Jeżeli łóżko jest dwuosobowe i stosunkowo duże, lepszym wyborem będzie inwestycja w prześcieradła z gumką 180x200 cm.

Polecamy: prześcieradła jersey z gumką, prześcieradła frotte z gumką, prześcieradła satynowe.