Frotte z gumką

Produkty 1-24 z 246

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-24 z 246

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Prześcieradła frotte gwarantują użytkownikom pełen komfort podczas snu, nawet w sytuacji, gdy człowiek jest bardzo zmęczony i marzy o tym, aby przespać całą noc. Różnorodne prześcieradła frotte z gumką zakłada się na łóżko sprawnie i bezproblemowo. Chronią one przed zabrudzeniami kołdrę oraz materac. Stosując takie prześcieradła nie będzie trzeba co kilka dni czyścić materaca, zaoszczędzi się tym samym sporo energii oraz czasu. Zainteresowani mogą kupić dla siebie pełen zestaw prześcieradeł w różnych kolorach, aby regularnie je zmieniać. Dostępne jest prześcieradło frotte z gumką w kolorze czerwonym, fioletowym, niebieskim, czy też białym, zależnie od upodobań klienta.

Prześcieradła frotte z gumką

Klienci mają pewność, że w sklepie internetowym znajdą interesujące ich rozmiary, tak jak prześcieradła frotte z gumką 140x200. Oczywiście dobór odpowiedniego rozmiaru prześcieradła zależny jest od posiadanego łóżka, ale też od własnych wymiarów ciała. Niektórzy ludzie decydują się więc na prześcieradła frotte z gumką 160x200, ale każdy klient będzie wiedział najlepiej czego mu potrzeba w sypialni. Takie prześcieradła bardzo łatwo się pierze, a do tego bardzo szybko schną.

Dobry gatunek

Prześcieradła frotte z gumką 90x200 to gwarancja dobrego zastosowania dobrego gatunkowo materiału. Dodatkowo dzianina ma odpowiednią grubość, więc prześcieradło frotte z gumką 120x200 sprawi, iż sen będzie bardzo przyjemny. Prześcieradła cechują się również higroskopijnością, właściwościami antyalergicznymi oraz odpornością na gniecenie, dlatego warto mieć prześcieradło frotte z gumką 180x200 w swojej sypialni. Jest ono bardzo miękkie i przewiewne, dlatego bardzo komfortowo będzie można z niego korzystać przez wiele miesięcy. Świetnie absorbuje wilgoć, a co za tym idzie z powodzeniem można je stosować w trakcie letnich upałów. 

Polecamy również: prześcieradła jersey z gumką i prześcieradła satynowe.