Jersey z gumką

Produkty 9

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 9

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Trudno wyobrazić sobie przytulną sypialnię bez umiejętnie dobranego kompletu pościeli. Na szczególną uwagę zasługuje prześcieradło, którego wpływ na komfort snu i wypoczynku jest nie do przecenienia. Do najchętniej wybieranych produktów należą prześcieradła jersey. Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu Romanetka.pl.

Prześcieradła jersey z gumką

Jersey to tkanina delikatna i miła w dotyku. Dzianina ta wyrabiana była oryginalnie z włókien wełnianych, jednak obecnie stosuje się również inne ich rodzaje. Jersey zawdzięcza swoją nazwę wyspie, położonej na kanale La Manche. Zastosowanie tej niezwykle plastycznej tkaniny w produkcji prześcieradeł sprawia, że są one wyjątkowo rozciągliwe i miłe w dotyku. Nie ulegają nadmiernym zagnieceniom, a po upraniu i suszeniu nie wymagają maglowania i prasowania. W porównaniu do podobnych tekstyliów pościelowych, prześcieradła jersey wyróżniają się gęstym splotem. Gwarantuje to zachowanie właściwości materiału nawet po kilku praniach - prześcieradła jersey z gumką nie są podatne na wytarcia i mogą przetrwać długi czas.

Praktyczne i eleganckie

Praktyczność jerseyowych prześcieradeł przekłada się także na ich walory estetyczne. Na szczególną uwagę zasługują modele z wszytą gumką elastyczną. Zabezpiecza ona przed ściąganiem materiału w trakcie snu, a jednocześnie ułatwia sprawną zmianę prześcieradła. Prześcieradło jersey z gumką 180x200 cm to idealne rozwiązanie nie tylko do stylowo urządzonego domu, ale również pensjonatu lub hotelu. Dzięki nowoczesnym technikom barwienia, prześcieradła jersey z gumką 160x200 cm dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Pozwala to na wybór produktu harmonijnie dopasowanego do każdego kompletu pościeli. Cienkie i komfortowe prześcieradło jersey z gumką 90x200 cm idealnie sprawdzi się latem, podczas gdy nieco grubszy dżersej zastosować można zimą.  

Polecamy również: prześcieradła frotte z gumką i prześcieradła satynowe.