Dlaczego romanetka?

Jaka jest historia powstania romanetki – sklepu internetowego z pościelą, firanami i niebanalnymi dodatkami?

"Romanetka" to potoczne określenie rolety (story) rzymskiej lub austriackiej. To właśnie artykuły do wystroju i dekoracji okien są naszym głównym produktem. Ponadto w ofercie znajdziesz inne tekstylia domowe, takie jak: pościel, ręczniki haftowane, obrusy plamoodporne itp. Sklep romanetka.pl należy do firmy Tendina będącej liderem w sprzedaży tekstyliów domowych za pośrednictwem internetu. Początki działalności firmy sięgają 2005 roku, kiedy to powstał pierwszy sklep internetowy. Co prawda przeszedł już do historii, ale przetarł szlaki i dał solidne fundamenty dla kolejnych projektów.

Haftowane firanki do kuchni i pokoju dziecięcego, obrusy plamoodoporne i wiele więcej – sklep internetowy romanetka.pl zaprasza

Proponujemy wyłącznie najwyższej jakości produkty polskich i zagranicznych marek. Różnorodny asortyment przeznaczony jest zarówno dla Klientów lubiących otaczać się przepychem, jak i dla tych, którzy cenią prostotę oraz wyrafinowaną elegancję. W naszej ofercie znajdziesz ekskluzywne, bogato zdobione komplety dekoracji okiennych, firany z wykwintnymi wzorami, haftami czy gipiurą. Ponadto udostępniamy nowoczesne, proste formy – takie jak zupełnie czyste firanki, wzory w pasy i różnego rodzaju deszczyki. Poza tym zapewniamy dostęp do rolet rzymskich, ręczników haftowanych, konfekcji stołowej. Współpracujemy z czołowymi designerami z kraju i z zagranicy. Co roku prezentujemy nową kolekcję firan, zasłon oraz innych tekstyliów, takich jak pościel, ręczniki czy obrusy. Bardzo duży wpływ na projekty mają Klienci, którzy przekazują cenne uwagi. Podkreślamy, że wszystkie produkty bazują na najnowszych trendach panujących na rynku. Troszczymy się o dobro Kupujących. Pragniemy, aby byli zadowoleni z jakości i niewygórowanej ceny, a także z wysokiego poziomu obsługi.