Dostawa i płatność

Formy i koszty dostawy przesyłek krajowych

  • Kurier InPost - przewidywana wysyłka produktów na adres krajowy w ciągu 1 - 3 dni roboczych 
Koszt wysyłki wynosi 12,90 zł, niezależnie od ilości zamówionych produktów.
Formy i koszty płatności za zamówienia krajowe:
Przelew - płatność tradycyjnym przelewem bankowym. Sklep nie pobiera dodatkowych opłat za płatność tradycyjnym przelewem.
Pobranie - płacisz gotówką kurierowi przy odbiorze towaru. Sklep nie pobiera dodatkowych opłat za płatność przy pobraniu
Przelew natychmiastowy - płacisz wprost ze swojego banku, zaraz po złożeniu zamówienia.
Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl)
 

Formy i koszty dostawy przesyłek zagranicznych

Wysyłamy paczki zagraniczne na terenie UE. Cena wysyłki jest uzależniona od wielkości i wagi paczki oraz kraju wysyłki, dlatego ustalana jest indywidualnie po złożeniu zamówienia.
Orientacyjne ceny doręczenia paczki o maksymalnych rozmiarach 350*250*600 cm (dł. * szer. * wys.) i wadze do 10 kg:
 
  • Kurier GLS Europa - przewidywana wysyłka produktów na adres zagraniczny w ciągu 2 - 5 dni roboczych  - 110 zł

W przypadku wysyłki zamówienia do krajów poza terenem UE prosimy o kontakt z nami w tej sprawie poprzez formularz kontaktowy, w celu ustalenia czy takowa jest możliwa.

Formy i koszty płatności za zamówienia zagraniczne

Tradycyjnym przelewem (przedpłata) - płatność tradycyjnym przelewem bankowym. Sklep nie pobiera dodatkowych opłat za płatność tradycyjnym przelewem.
Płatność on-line (przedpłata) - szybka płatność za pośrednictwem systemu PayPal.
Nie ma możliwości zapłaty przy odbiorze przesyłek zagranicznych.

Termin dostarczenia przesyłek

Całkowity czas oczekiwania na zamówienie w wynosi od 2 do 10 dni roboczych. W przypadku projektów indywidualnych, towarów szytych na miarę czas realizacji będzie określany indywidualnie, a klient zostanie powiadomiony mailowo.

Dodatkowe informacje dotyczące przesyłek

Towar zabezpieczony jest przed zniszczeniem podczas transportu. Doręczenia odbywają się w dni robocze od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 17:00. Nie ma możliwości określenia dokładnej godziny doręczenia przesyłki. Nie ma również możliwości zmiany adresu dostawy po wysłaniu przesyłki. Podaj taki adres dostawy, aby możliwe było jej skuteczne doręczenie w godzinach określonych powyżej.
W przypadku nieobecności adresata doręczyciel pozostawia awizo, w którym wskazane jest miejsce i termin do odbioru przesyłki. Przesyłka jest wówczas wydana ze skutkiem doręczenia w placówce firmy doręczającej lub w miejscu uzgodnionym z Klientem. Termin na odbiór przesyłki wynosi 2 dni robocze, a jego bieg rozpoczyna się od dnia następnego po awizowaniu przesyłki. W razie bezskutecznej próby doręczenia lub upływu terminu odbioru przesyłka zostanie zwrócona nadawcy, a Odbiorca obciążony będzie kosztami ponownej wysyłki.
Jeśli masz konto w naszym sklepie, możesz sprawdzić status zamówienia na każdym etapie jego realizacji. Po zalogowaniu wejdź w zakładkę "Moje konto", a wyświetli się lista Twoich zamówień oraz ich aktualny status. Jeśli zamówienie zostało wysłane, obok statusu pojawi się numer przesyłki. Po kliknięciu na numer sprawdzisz gdzie aktualnie znajduje się Twoja paczka! Jeśli nie masz konta w naszym sklepie, otrzymasz informację o zmianie statusu oraz o przesyłce na adres email podany w zamówieniu.