Firany żakardowe

Żakard to tkanina bardzo gładka i wytrzymała. Wzory na niej otrzymuje się dzięki specjalnemu splotowi nitek, dzięki czemu można otrzymać duże, piękne desenie bez łączenia czy zszywania tkaniny. Od lat żakard wykorzystywany jest do szycia firan. Proponujemy firanki żakardowe w bardzo wielu wzorach i kolorach. Dzięki temu, że materiał ten jest wytrzymały i nie gniecie się, można go zastosować jako firany do salony, jadalni, jak i kuchni, a nawet łazienki. Dzięki temu, że sploty żakardowe pozwalają na tworzenie kolorowych wzorów, na firanach powstają przeróżne ciekawe rynki i desenie.

Firany żakardowe z gipiurą

Nasza firma  proponuje firany żakardowe  z kolorowymi wzorami zarówno do kuchni, jak i do pokoju dziecięcego. Wzory postaci z bajek umieszczone na firance przez którą przebijają promienie słoneczne, z penością ucieszy niejednego malucha. Oferujemy gotowe firany lub firany żakardowe metrażowe. W naszym sklepie znajdziecie firany w różnych rozmiarach i wzorach, białe oraz kolorowe. Ciekawym rozwiązaniem są firany żakardowe z gipiurą, która jest jednym z bardziej wyrafinowanych wzorów. Od kilku lat niezmiennie nie wychodzi z mody, a firanki z gipiurą można powiesić zarówno w salonie, jak i w kuchni.

Firany żakardowe sklep internetowy

Przy zakupie firany zwróćcie uwagę na to czy ma być ona docelowo marszczona, czy wisieć zupełnie prosto i  gładko, podkreślając wzór na firanie. Jeśli wolisz firany marszczone, to już na etapie planowania zakupów warto rozważyć czy marszczenie ma być gęste czy delikatne. Przy delikatnym marszczeniu wystarczy kupić firanę tylko o połowę szerszą od długości karnisza, jeśli marszczenie natomiast ma być gęste, to firana powina być dwa i pół raz szersza niż długość karnisza, a nawet trzy razy, jeśli chcesz zrobić zakładki. Możesz zastosować do tego taśmy modelujące, które również są w naszym asortymencie. Na naszej stronie internetowej znajdują się propozycje różnego typu upięcia firan. Zanim zdecydujesz się na zakup przejrzyj nasz asortyment i pomysły naszych projektantów. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Produkty 1-24 z 394

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-24 z 394

na stronę
Ustaw kierunek malejący