Obrusy do ogrodu

Produkty 20

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 20

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Obrusy ogrodowe, obrus na stół do ogrodu

Obrus ogrodowy to ważny element wyposażenia altanki, tarasu czy werandy. Coraz częściej jest to również część wystroju podczas przyjęć plenerowych, które zyskują dużą popularność również w Polsce. Obrus na stół ogrodowy doskonale sprawdza się w roli ochronnej, ale i ozdobnej. Dzięki temu rozwiązaniu można miło zjeść posiłek w gronie najbliższych, a później szybko oczyścić materiał z zabrudzeń. W naszej ofercie posiadamy szereg różnego rodzaju obrusów, które z pewnością przydadzą się na Państwa stołach ustawianych na zewnątrz domu.

Obrusy ogrodowe to doskonałe rozwiązanie na każdą pogodę. Dobrze prezentują się mimo opadów, a specjalne mocowania sprawiają, że wiejący wiatr nie podrywa brzegów materiału do góry. W efekcie wszystkie produkty na stole są bezpieczne. Obrusy dostępne w naszej ofercie są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu posłużą w Państwa ogrodach przez wiele lat.

Obrus do ogrodu – rodzaje

W naszym sklepie znajdziecie Państwo obrusy ogrodowe o zróżnicowanych stylach, rozmiarach czy kształtach. Dysponujemy następującymi typami obrusów:

  • obrusy ogrodowe zmywalne,
  • obrusy ogrodowe okrągłe,
  • obrusy ogrodowe owalne,
  • obrusy ceratowe do ogrodu.

Obrus ogrodowy okrągły oraz obrus na stół ogrodowy owalny to często wybierane produkty przez naszych Klientów. Popularność zyskują także obrusy ceratowe, które są bardzo wygodne w utrzymaniu, a jednocześnie atrakcyjne wizualnie. Podobne działanie ma obrus ogrodowy zmywalny, z którego najlepiej schodzą plamy i zabrudzenia. Jest on zatem uniwersalny i świetnie nadaje się zarówno do stołów drewnianych czy plastikowych.

Kolorystyka

Każdy obrus na stół do ogrodu dostępny w naszej ofercie występuje w kilku wariantach kolorystycznych.  Dzięki temu można idealnie dobrać barwę do własnych preferencji. Kolorowe obrusy do ogrodu świetnie korespondują z kwiatami i roślinnością zdobiącą posiadłość. Z reguły posiadamy obrusy w pastelowych, jednolitych barwach. Zachęcamy do zapoznania się ofertą naszego sklepu.