Obrusy haftowane

Produkty 14

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 14

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Obrus haftowany, obrusy haftowane producent

Obrusy białe haftowane przechodzą obecnie swój renesans. Wysokiej jakości haftowane obrusy to najpiękniejsza ozdoba wnętrz, która intensywnie zyskuje na popularności. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo szereg produktów wykonanych w różnych motywach, rozmiarach i kształtach, które łączy elegancki haft. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Obrus świąteczny haftowany i wersja uniwersalna

Ekskluzywne obrusy haftowane, dostępne na naszej stronie internetowej, są dostosowane do różnych okazji. Posiadamy zarówno uniwersalne produkty, jak i obrusy haftowane na Boże Narodzenie oraz obrusy wielkanocne haftowane.

Zarówno obrus wielkanocny haftowany jak i bożonarodzeniowy to interesujące dodatki zdobiące mieszkania podczas rodzinnych spotkań przy świątecznym stole. Warto zadbać więc o to, by byłe one jak najpiękniejsze. Standardowy obrus biały haftowany to rozwiązanie sprawdzające się świetnie przy różnych uroczystościach w gronie najbliższych.

Polskie obrusy haftowane – kształty, kolory, materiał

Dysponujemy obrusami dostępnymi w różnych kształtach i rozmiarach. Posiadamy m.in.:

  • obrusy haftowane owalne,
  • obrusy haftowane białe,
  • obrusy haftowane kolorowe,
  • obrusy lniane haftowane.

Produkty w naszym sklepie cechuje wysoka jakość i trwałość. Dbamy o wsparcie polskich firm, dlatego sprzedajmy obrusy haftowane producenta polskiego. Nasz asortyment jest wykonany niezwykle precyzyjnie z najlepszych materiałów. Obrus ręcznie haftowany, który znajdziecie w naszym sklepie, to kolejny argument za wysoką jakością naszych produktów. Dbamy o to, by Klienci cieszyli się naszymi obrusami przez wiele lat.

Obrusy na każdy stół

Haftowany obrus to elegancki element wyposażenia wnętrza, który świetnie koresponduje z drewnianymi stołami. Posiadamy w ofercie obrus z haftem w różnych rozmiarach, byście mogli Państwo dopasować produkt do własnych potrzeb.
Obrus lniany haftowany doskonale wpasowuje się w eleganckie przestrzenie, stając się swego rodzaju dopełnieniem wnętrza.