Obrusy kwadratowe

Produkty 2

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 2

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Obrus kwadratowy – charakterystyka

Obrus na kwadratowy stół to rzadkość w porównaniu z owalnymi, prostokątnymi czy okrągłymi produktami. Stoły o kwadratowym blacie są rzadziej wybierane przez Klientów, dlatego też trudniej znaleźć wysokiej jakości obrus, który elegancko pokryje stół i stanie się ozdobą wnętrza. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg obrusów, które będą doskonale pasować do Waszych mieszkań, a jednocześnie znajdziecie taki wymiar, który idealnie pokryje powierzchnię blatu. Dużą popularnością w branży tekstylnej cieszy się również ciekawe rozwiązanie polegające na przemieszaniu kształtów, czyli kwadratowy obrus na okrągły stół. Łamie to nieco konwenanse i staje się interesującym wyróżnikiem w jadalni, pokoju dziennym czy gościnnym.

Kwadratowy obrus – dostępne wymiary

W naszej ofercie posiadamy obrusy kwadratowe w różnych wymiarach, które można dobrać w zależności od rozmiaru stołu. Dysponujemy następującymi wariantami:

  • obrus kwadratowy 90x90,
  • obrus kwadratowy 100x100,
  • obrus kwadratowy 110x110,
  • obrus kwadratowy 120x120,
  • obrus kwadratowy 130x130,
  • obrus kwadratowy 140x140,
  • obrus kwadratowy 150x150,
  • obrus kwadratowy 160x160.

W ofercie posiadamy także obrus szydełkowy kwadratowy, który stanowi niezwykle eleganckie dopełnienie wnętrz domów. Dekoracyjność tych obrusów świetnie sprawdza się we wnętrzach o stylu bardziej tradycyjnym, klasycznym bądź jako atrakcyjne przełamanie w nowoczesnym mieszkaniu.

Kolorystyka

W naszej ofercie posiadamy obrusy w różnych kolorach. Dysponujemy wieloma wariantami jednolitymi, a także wzorzystymi, które uczynią Państwa wnętrza ładniejszymi i przytulniejszymi. Produktami często wybieranymi przez naszych Klientów są obrusy w pastelowych barwach.

Obrus na stół kwadratowy dobrany do wystroju wnętrza to wspaniała ozdoba połączona z funkcjonalnością. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów odpornych na zniszczenia, dzięki czemu posłużą Państwu przez wiele lat. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi produktami dostępnymi w naszym sklepie internetowym.