Dodatki do firan

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo setki wzorów firan pojedynczych oraz zestawów, a także gotowe komplety i uszyte na wymiar firanki. Wychodzimy także naprzeciw klientom, którzy sami szyją i tworzą własne kompozycje, dlatego na naszej stronie internetowej znajdą Państwo ozdoby do firan,  akcesoria i dodatki.

Do prostych firanek, które mają być jednolicie udrapowane będą niezbędne taśmy marszczące i haki czy ślizgi na sznurku. Dzięki akcesoriom do firan mogą Państwo prostą, gładką firanę pomarszczyć w odpowiednich proporcjach np. 1:2. Szerokość między ślizgami pozwala na upięcie firany tak aby drapowania miały pożądany rozstaw. Haki i taśmy pozwolą uzyskać efekt delikatnego marszczenia.

Ozdoby, dodatki, akcesoria do firan

Do dużych, gładkich i firan lub zasłon, które mają wisieć na karniszach o dużej średnicy przydadzą się przelotki, czyli kółka mocowane w materiale firany, tak, aby ją wzmocnić i nadać odpowiedni kształt. Przelotki można umieścić w dowolnych odstępach, które niekoniecznie muszą być symetryczne. Wszystko zależy od wyobraźni i pożądanego efektu końcowego. Takie dodatki do firan  pozwalają na uzyskanie zaskakującego rezultatu.

Metalowe akcesoria do firan  takie jak obciążniki pozwalają na to, aby firanka nie gniotła się i nie odkształcała. Dzięki obciążeniu materiał utrzymuje się na swoim miejscu.

W naszym asortymencie oprócz dodatków i akcesoriów do firan znajdą Państwo także karnisze do zazdrostek. Karnisz taki przymocowuje się do ramy okiennej na wysokości jednej trzeciej lub połowy okna. Choć i tu ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia. Dobrze wyglądają zestawy dwóch zadrostek na oknach, gdzie jedna firanka wisi u góry okna i zasłania jego górną połowę, a druga wisi w połowie szyby i zasłania dolną część okna. Taki zestaw pozwala na zastapienie zwykłej firanki zazdrostkami. Można tu łączyć identyczne firanki lub tworzyć zestawy dwóch różnych rodzajów zazdrostek i uzyskać ciekawe efekty.

Polecamy również nasze firany: gotowe, żakardowe, nowoczesne, gładkie, żakardowe, kuchenne, zazdrostki.

Produkty 21

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 21

na stronę
Ustaw kierunek malejący