Gipiury

Gipiury to rodzaje koronek bardzo przezroczystych, które powstały najprawdopodobniej w szesnastym wieku, choć podobne do gipiurów hafty odnaleźć można w epoce starożytnego Rzymu. Są rodzajem koronek klockowych, czyli haftowanych na specjalnych klockach, a ich świetność przypada na przełom dziewiętnastego i dwudziestego wieku. Teraz wracają do świata mody z dużym przytupem. Koronki te używane są jako ozdoby bielizny, sukien balowych, bluzek, a także pościeli, ręczników i firan. Nasz sklep oferuje taśmy gipiurowe na każdą kieszeń i w różnego rodzaju stylach oraz rozmiarach.

Gipiura na metry sklep internetowy

U nas znajdziecie gipiury z tradycyjnym ornamentem kwiatowym, jak i nowoczesne, geometryczne wzory. Taśmę gipiurową można zastosować jako wykończenie firany lub zasłony, a także ozdobić nią poduszki. Z szerokiej  gipiury szyte są zazdrostki i wtedy koronka sama w sobie jest ozdobą okna. Gipiury  mogą mieć jeden wyraźny wzór lub być połączeniem wielu drobnych ornamentów. Delikatne gipiury w postaci wąskich taśm doskonale sprawdzą się jako wykończenie np. pościeli. Wykonane z miękkiego materiału nie będą przeszkadzały w użytkowaniu, a staną się elegancką ozdobą. Zwykłą białą pościel dzięki taśmom gipiurowym można zamienić w elegancki zestaw. Znajdziesz u nas wzory kwiatowe, geometryczne, delikatne listki i koronki w kształcie fal morskich, muszli, ludowych zdobień i pawich oczek. Proponujemy bardzo duży wybór wzorów, a jeśli szukacie gipiura sklep internetowy, to na naszej stronie znajdziecie ogromny wybór gipiur w formie taśm lub firan.

Ta nieśmiertelna koronka o oryginalnych wzorach i ornamentach  jest dostępna w naszym sklepie internetowym. Zamówienie wyślemy Ci do domu albo możesz je odebrać w  Częstochowie  lub  Bielsku Białej. Wiemy, że wybór bywa trudny, dlatego przedłużyliśmy możliwość zwrotu zamówionego towaru, z ustawowych  14 dni na  30. Chcemy aby nasi klienci czuli się u nas dobrze, dlatego wybierając gipiura sklep Romanetka.pl masz pewność, że dostaniesz towar najwyższej jakości, a obsługa będzie starała się spełnić wszystkie Twoje zakupowe oczekiwania.

Polecamy również nasze firany: gotowe, żakardowe, nowoczesne, gładkie, żakardowe, kuchenne, zazdrostki.

Produkty 1-24 z 63

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-24 z 63

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący