Twoje korzyści


Duży wybór

W sklepie romanetka.pl znajdziesz duży wybór, najwyższej jakości tekstyliów domowych, takich jak firanki, zasłony, ręczniki, pościel, obrusy itp. W naszej ofercie znajdują się najlepsze propozycje produktów, takich jak firanki, zasłony, pościel, ręczniki, obrusy itp. Dzięki temu w jednym miejscu znajdziesz kompleksową ofertę tekstyliów domowych. Wiele z tych doskonałych produktów dostępnych jest tylko w naszym sklepie!


Niskie ceny

Dzięki bezpośredniej współpracy z największymi producentami, importerami i dystrybutorami tekstyliów z Polski, Turcji, Indii, Chin i innych krajów, możemy zagwarantować najniższe ceny na rynku! Często wprowadzamy też liczne promocje, których nie znajdziesz w innych sklepach. Poza tym, nasze ceny są niższe niż w sklepach stacjonarnych. To wszystko sprawia, że kupując w sklepie romanetka.pl wiele zaoszczędzisz!


Tania dostawa

Jeśli zrobisz zakupy w sklepie romanetka.pl, za dostawę zapłacisz tylko 12,90 i to niezależnie od sposobu płatności! To mniej niż wyniosłyby Cię koszty paliwa na dojazd do sklepu stacjonarnego. Poza tym nie tracisz cennego czasu na dojazd, czy szukanie miejsca parkingowego. Paczkę wyślemy na adres Twojego miejsca zamieszkania lub pracy. Możemy też dostarczyć ją do Paczkomatu, a Ty odbierzesz ją o dowolnej porze dnia lub nocy!


Satysfakcja

Gwarantujemy najwyższą jakość produktów oferowanych w naszym sklepie i dajemy na to gwarancję satysfakcji. Tylko u nas masz czas aż 30 dni na przemyślenie zakupu, a jeśli zakupiony produkt gotowy nie spełni Twoich oczekiwań, możesz go przed upływem tego czasu zwrócić. My gwarantujemy zwrot gotówki lub wymianę na inny produkt. Takie udogodnienia masz tylko w sklepie romanetka.pl


Jak widzisz, zakupy w sklepie romanetka.pl to doskonały pomysł, gdy planujesz zmianę wystroju Twojego mieszkania.