Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Welurowe

( ilość produktów: 6 )

     

Zasłony welurowe zapewniają wyjątkowy design w wystroju okien, dzięki swojej elegancji, luksusowemu wyglądowi i wyjątkowej teksturze. Są to elementy dekoracyjne, które dodają cechy i styl do wnętrza.

Posiadają luksusowy wygląd i wysoka jakość: Zasłony welurowe są symbolem luksusu i elegancji. Wykonane z gęstego i miękkiego materiału, zwracając uwagę na szczególny charakter. Ich głęboka, jedwabista faktura przyciągająca wzrok i efekt wytworności. Ma właściwości Doskonałego tłumienie światła i dźwięku: dzięki swojej strukturze. Zasłony welurowe doskonale blokują światło, pełnią funkcję ochrony przed zewnętrznym nasłonecznieniem i utrzymaniem odpowiedniego zaciemnienia w pomieszczeniu.

Zasłony dobrze mają również właściwości izolacyjne, aby zachować temperaturę w pomieszczeniu. Dzięki swojej ochronie przed działaniem ciepła w zimie oraz przed blokadą źródła ciepła latem śmiało można je nazwać używać jako  całoroczna dekoracja. 

Zasłony welurowe są dostępne w różnych wzorach i kolorach, co pozwala na ich dobór do indywidualnego stylu i aranżacji wnętrza. Mimo swojej elegancji, zasłony welurowe są łatwe w pielęgnacji i utrzymaniu ich w  czystości. Większość z nich można prać w pralce lub czyścić na mokro, co ułatwia utrzymanie ich w nienagannej kondycji.

 

pixel